Jak jeść ekologicznie i ekonomicznie? – 5 topowych produktów

Eko zakupy

Jak już się wszyscy oczytamy i nasłuchamy, że trzeba kupować BIO i EKO czy też produkty regionalne, bo to zdrowo i poprawnie politycznie, to wybieramy się na zakupy.

Może idziesz do sklepu ze zdrową żywnością, kupujesz przez Internet lub odwiedzasz eko bazar. Cebula ekologiczna – ponad 5 zł. za kilogram, jabłka za 8-9 zł., mleko po 5 zł. za litr, wędliny 40-60 zł. za kilogram, bio kasza nawet za 10 – 13 zł. za kg. I najgorsze…! Continue reading „Jak jeść ekologicznie i ekonomicznie? – 5 topowych produktów”