Bogactwo blogosfery

Zanim sama zaczęłam pisać bloga, często zaglądałam tu i tam czytając różne blogi. Często nawet robiłam to służbowo, poszukując ewentualnych partnerów do współpracy w zakresie PR. Czytałam i…

byłam zachwycona:) Blogi kulinarne były dla mnie źródłem relaksu i często i inspiracją dla moich własnych wyczynów w kuchni:) blogi lifestyleowe czy takie bardziej „prywatne” odsłaniały dla mnie nowe spojrzenie na świat i pokazywały, jak żyją sobie inni ludzie i czym się interesują. Z kolei blogi specjalistyczne (na przykład finansowe czy marketingowe) dawały cenną i praktyczną wiedzę.

Wcześniej blogi wydawały mi się czymś amatorskim i mało potrzebnym, bo… komu by się chciało to czytać:) a tymczasem wyrosły na silne i wartościowe medium, do którego postanowiłam się włączyć. Chciałam dodać także własny głos w świecie Internetu i podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami oraz przemyśleniami. Sądząc po opiniach i komentarzach, jakie dostaję, wiele osób czyta moje posty, zgadza się lub polemizuje z moimi opiniami i to jest bardzo fajne:)

Wierzę, że EcoEconomy Blog także wnosi swój wkład do tej bogatej blogosfery i dlatego zgłosiłam go do udziału w konkursie Blog Roku 2015🙂 socialImgbl

Celem tej inicjatywy, w którą zaangażowane są znane osoby – aktorzy, dziennikarze czy eksperci z różnych branż jest wyróżnienie najbardziej wartościowych blogów. Pierwszy etap konkursu do głosowanie smsowe, po którym wyłonione zostanie 6 blogów w każdej ze zgłoszonych do konkursu kategorii tematycznej. Konkurs ma także wymiar charytatywny, ponieważ środki uzyskane przez organizatora z głosowania SMS przekazane zostaną na realizację marzeń i potrzeb podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja.

Głosowanie potrwa do 1 marca 2016 do godz. 12.00. Blogi, które uzyskają największą liczbę głosów przejdą do kolejnego etapu i będą oceniane przez jury.

Bardzo chciałabym znaleźć się w tym gronie, dlatego proszę o przesyłanie głosów na EcoEconomy:)

ABY ZAGŁOSOWAĆ WYŚLIJ SMS NA NUMER

7124

W TREŚCI PODAJĄC NUMER ZGŁOSZENIA ECOECONOMY BLOG tj.

D11236

KOSZT SMS-A WYNOSI 1,23ZŁ Z VAT (Pamiętaj, aby nie wstawiać w treści sms-a spacji!)

sylw (10a)

Dziękuję za wszystkie głosy:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked